• הנחות
  • חדש
חשמלי גירוד לעיסוי,כף יד פיזיותרפיה גואה שה מכשיר לעיסוי,לעזור Dehumidification וקר חיסול| Guasha | עיסוי,על הכתף,

חשמלי גירוד לעיסוי,כף יד פיזיותרפיה גואה שה מכשיר לעיסוי,לעזור Dehumidification וקר חיסול| Guasha | עיסוי,על הכתף,

 
ILS 69.75

כמות
במלאי

עמוק טיפוח העור : בבית, אתה יכול ליהנות את היופי רמת גו שה השפעה.לגרד באופן אחיד לאותו כיוון או קשת, עם שמנים אתריים, לחדור עמוק לתוך העור.גדול כוח יניקה : לחץ שלילי ואקום מיכל, בטוח יותר, ללא להבה פתוחה, יניקה גדולים בלמי אוויר, כפתור אחד הקלה לחץ, קל, חיסכון עבודה, נוח למשוך.להפעיל את תאי העור : אדום, צהוב כפול אור, כפול צבע אכפת לי, מובנה מרובים אנרגיה גבוהה מנורות, להקרין עמוק לתוך מרקם, להפעיל את תאי העור ולשמור על מראה צעיר המדינה.לדחוס חם : לגרש את אוויר קר ולשמור על טמפרטורה קבועה במהלך גירוד התהליך כדי למנוע ביעילות את האוויר הקר להזין את הגוף האנושי.לקדם את זרימת דם : בתהליך של רגולציה, זה מקדם את זרימת הדם, מפחית כאב ונפיחות, dehumidification, והוא מווסת את האיזון של יין ויאנג בגוף.מפרט : סוג פריט : חשמלי גירוד לעיסוי חומר : ABS גודל : Approx. 9 x 9 x 8cm / 3.54 x 3.54 x 3.15 באספקת חשמל מצב : USB בשימוש פונקציות : טמפרטורה קבועה לדחוס חם, dehumidification וקר חיסול, guasha, עיסוי ישים סימפטומים : לעיתים קרובות נשאר ער עד מאוחר, לשבת במשך זמן רב במשרד, מותש, עייף, חוסר פעילות גופנית ישים חלקים : כתף, צוואר, גב, זרועות, רגליים לחבר את הכוסות המכשיר לאספקת החשמל לפני השימוש 1. כוח כפתור : לחיצה ארוכה על לחצן ההפעלה במשך 1.5 שניות כדי להפעיל/לכבות (זה בזריזות לכבות לאחר כ 15 דקות של עבודה רציפה). 2. שאיבה מפתח כוח אדם.הגדרת ברירת המחדל היא 1 ציוד של יניקה כוח כאשר המכונה מופעלת.ב.לחץ לחיצה קצרה על כדי לכוונן את עוצמת cupping ספיחה, את מחוון עוצמת יניקה יציג את רמת הכוח הנוכחית בהתאם. 3. בקרת טמפרטורה מפתח הטמפרטורה יכול להיות מותאם על ידי לחיצה קצרה על בקרת טמפרטורה מפתח ששולט על המדינה, ברירת המחדל טמפרטורה החוזק 1 הילוך כאשר כוח על.הטמפרטורה הילוך מחוון מתאים טמפרטורה שונה הילוכים.רשימת החבילות : 1 x חשמלי גירוד לעיסוי 2 x מסנן כותנה 1 x כבל USB 1 x הידני 1 x שקית אחסון.


מאפיינים

Item Type:
Electric Scraping Massager
Material:
ABS
Size:
Approx. 9 x 9 x 8cm / 3.54 x 3.54 x 3.15in
Power supply mode:
USB plug in use
Functions:
Constant temperature hot compress, dehumidification and cold elimination, guasha, and massage
Applicable symptoms:
Often staying up late, sitting for a long time at office, exhausted and tired, lack of exercise
Applicable parts:
Shoulder, neck, back, arms, legs
Connect the cupping device to the power supply before use :
1. Power button:
Long press the power button for about 1.5 seconds to turn on/off (it will smartly turn off after about 15 minutes of continuous work).
2. Suction strength key :
a. The default setting is 1 gear of suction strength when the machine is turned on. :
b.Short press to adjust the strength of cupping adsorption, and the suction strength indicator will display the current strength level accordingly. :
3. Temperature control key :
The temperature can be adjusted by short pressing the temperature control key in the power on state, and the default temperature strength is 1 gear when power on. The temperature gear indicator corresponds to different temperature gears. :
Package List:
1 x Electric Scraping Massager 2 x Filter Cotton :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
1 x Storage Bag :

מוצרים בקטגוריה